♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#16
03-08-2014, 23:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Taaak, mam tę świadomość, ale teraz już za późno, żeby to przesuwać. To, żeby zorganizować meeta, to był dość spontaniczny pomysł. Następnym razem dogadamy się wcześniej, ustalimy wspólnie czas i miejsce (choćby ta Warszawa, tak jak pisałam, mogę zaoferować jako taki nocleg).
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#17
04-08-2014, 19:38
Prawa autorskie: Malaika4

Brzmi fajowoo, ale ja się nie zjawię. ;c Nie sądzę, abym odnalazła wśród Was jakiegoś rówieśnika/- czkę, bo z tego co mi wiadomo, to zdecydowana większość z Was skończyło już 18-stkę.. Poza tym jest jeszcze kwestia dojazdu... to też byłby problem... Mimo wszystko, życzę Wam udanej zabawy! ^^'
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
04-08-2014, 22:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hashi, bez sensu przejmować się wiekiem, to naprawdę nie jest takie istotne. Zna sporo osób w moim wieku czy starszych, z którymi nie da się dogadać, a znam też trochę młodszych, którzy są naprawdę ogarnięci. ;D

Co do dojazdu, to rozumiem. Ty masz dość daleko do Krakowa, prawda?
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#19
05-08-2014, 00:23
Prawa autorskie: Malaika4

Może i masz rację... w sumie, warto byłoby choć raz zobaczyć Was tak 'na żywo' ;D Ale jednak mam dość spory kawałek od siebie do Krakowa, to prawda... może przy następnej okazji uda mi się dotrzeć? ;)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
05-08-2014, 11:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Następne spotkanie wstępnie w Wawie. ;)
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#21
10-08-2014, 22:55
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Oj tam 18-stka, gdy duchem mam 12 lat. I zachowaniem. I sylwetką... no, wszystek cóż dobre.
Eh, to jakiś żart jest by tyle razy i od niemowlaka w Krakowie bywać i się nie gubić a truchleć na myśl o znalezieniu kościoła Mariackiego. Ale dojechałam z helskiego do Kołobrzegu z tak absurdalnymi przesiadkami, że i z tym dam radę a w ogóle to Fel JA CI DAM ŻE ŚLĄSK JEST BRZYDKI ma swe uroki! MAMY SPODEK i świeci się tęczą. W każdym razie mnie i tak chyba Arne za łapkę tam poprowadzi hihi. Chyba, że akurat ojca wezwą do roboty w sobotę to zawiezie pięknie nas i nie ma krzyku. A jak nie to pociągiem może, pokochałam pociągi tylko bardziej tego lata, choć to tylko większe tramwaje.
Mani... Mani chyba nie będzie :c a raczej po prostu w ogóle jej nie będzie. Jej mama jest bardzo bardzo bardzo bojąca się o nią i nie wiem co by musiało jej na głowę spaść, by się nagle zgodziła puścić swego aniołka do KRAKOWA z obcymi LUDŹMI. Bo w pociagu czy busie można ją zgwałcić i zabić w ogóle i eh :c a strata to dla wszystkich bo i ona chce bardzo bardzo, a i każdy myślę by ją pokochał ode pierwszego wejrzenia, acz nie ma jeszcze swojej 18-stki, bo jest z grudnia, więc ową magiczną liczbą nie może pomachać mamie przed nosem

[ Dodano: 2014-08-10, 21:56 ]
MAMY PIĘKNĄ AKADEMIĘ MUZYCZNĄ I ZSP W KATO I WSZYSTEK I ZAMKI, PIĘKNE DWORKI ekhm, do Wawy uh ja się posmarkam chyba TvT *cykor*
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#22
13-08-2014, 01:23
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

POZJADAM WAS WSZYSTKICH Z KECZUPEM
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#23
13-08-2014, 13:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hummmmh, a Mania gdzie by najdalej mogła zajechać? Do Katowic czy gdzieś?
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#24
13-08-2014, 22:09
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Och myślę, że jeśli pojedzie ze mną i jeszcze jedną kol na Port Pieśni Pracy to już jej mama z domu nie wypuści do końca wakacji nawet poza wieś u^o chyba, że by jednak udało jej się znaleźć u mnie w domku w Kato i choć z Tobą czy ktokolwiek w okolicy jeszcze mieszka by spotkać mogła
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#25
13-08-2014, 23:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No, właśnie o czymś takim mówię, że najwyżej byśmy się specjalnie dla niej spotkały drugi raz (choć to właściwie musiałby być pierwszy, bo ja będę na Śląsku do niedzieli) w mniejszym gronie. Pokombinujcie coś, wierzę w was. :'D
Kijivu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła - obecnie nieco ponad 5 lat Liczba postów:103 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 58
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 15

#26
15-08-2014, 12:06
Prawa autorskie: lineart: afrozenheart kolorki: ladyfromeast (mua)

Och, z chęcią bym przyszła, bo obiecałam przyjacielowi, że w te wakacje zahaczę o Kraków, ale niestety 30 to przeddzień mojego wylotu z przyjaciółką nad morze, więc odpada ;_; No nic, może innym razem się uda, a Wam życzę miłego spotkania!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#27
15-08-2014, 13:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki! W takim razie zapraszamy następnym razem. I tobie też miłego wyjazdu. :)
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#28
16-08-2014, 22:32
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Mania mi pisze, że do Kato to spoczko ją mama puści c: przynajmniej taka jest wersja póki co =v=
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Frey
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:297 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#29
16-08-2014, 22:49
Prawa autorskie: Ragous / KamiLionheart

Dopsz, jakby co to jesteśmy w kontakcie, będziemy się dogadywać. :)
Macie jakiś konkretny dzień, w który na pewno byście mogły/nie mogły przyjechać? Ja będę od wtorku 26.08, więc na dobrą sprawę mogłabym znaleźć wolne popołudnie w środę, czwartek, piątek bądź niedzielę. Hm, z mojej strony np. czwartek chyba byłby ok, ale to też nie do końca ode mnie zależy.
[Obrazek: kopia_frey_by_kamilionheart_d4m8ycwx_by_...avzygs.png]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#30
16-08-2014, 23:47
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Dam jeszcze znać, wiem póki co tylko tyle, że nie ma nas 23-go xP
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości