♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Noia
Konto zawieszone

Gatunek:Mon Płeć:Samica Wiek:4 lata 3m. Liczba postów:18 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 82

#31
01-07-2013, 21:46
Prawa autorskie: nie ma

Padme napisał(a):Proszę bardzo, mów kiedy piszę jak ciota, to jak zwrócisz mi uwagę raz, drugi, trzeci, to już nie popełnię takiego samego błędu i będę Ci wdzięczna a nie zła, że się mnie czepiasz.

Nie wiem czy zauważyłaś ale z tego co pamiętam kilka osób zwracało ci uwagę raz, drugi, trzeci, osiemnasty. Na twoje zachowanie.
Wybacz moją szczerość ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że w większości przypadków twoje złośliwości nie są, że tak powiem - smaczne. Po prostu starasz się zbyt mocno być taka, nazwijmy to, jak Kami. Kami nie zalatuje chamstwem. Twoje słowa- owszem.

[ Dodano: 2013-07-01, 20:47 ]
A tak poza tym to cześć Ashley.
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#32
01-07-2013, 22:19
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Wiem iż nie znam zbyt dobrze wszystkich użytkowników, dlatego postanowiłam się nie wypowiadać na taki temat. Ale coś chciałam takiego powiedzieć, a propos szacunku do drugiego człowieka.


Wiecie, każdy jest jaki jest. Inni są wredni, złośliwi, chamscy, natomiast inni są mili, dowcipni i pomocni. Każdy człowiek czymś się od drugiego różni. Zachowaniem, wyglądem, charakterem itp. Ale nawet jak jest się jakimś mega chamskim człowiekiem, to powinno się mieć szacunek do drugiej osoby. Może nam się nie podobać jak ta osoba się ubiera, maluje co czyta, mamy takie prawo. Ale powinniśmy taką osobę uszanować. Moim zdaniem każdy człowiek na to zasługuje. Tutaj Ashley mówi że jest chora, tak? Mówi że czasami jej posty nie mają sensu bo źle widzi. ( powiem teraz to co mi powiedziała . ) Tak, może mieć operację, ale może też nie wrócić ze stołu. Ryzyko jest, tak? Ludzie niepełnosprawni mają większe problemy, niż my. Muszą się leczyć, ćwiczyć itp. Ja sama mam przyjaciółkę która przeszła całą masę operacji, miała raka ( zwyciężyła go ) i czasami nie panuje nad swoim zachowaniem. Jest czasami tak że coś powie złego o mnie, ale potem strasznie przeprasza. Po prostu nie panuje nad swoim zachowaniem. Ale ja to potrafię zrozumieć. I mam do niej pełny szacunek. Nie mówię o niej nic złego, nie obgaduję. No, postawcie się niektórzy w takiej sytuacji. Jakbyście się poczuli gdyby ktoś tak do was się zwracał? ale, prawda? Ale tak, oczywiście. Was to nie obchodzi bo jesteście zdrowi. Dobrze. Ale któregoś dnia może wam coś się stać. Np. potrąci was samochód. ( oczywiście nie życzę wam tego ) I co? Będziecie zdrowi? Chyba nie. Mówię, nawet jeżeli będziecie się zmuszać, to i nawet tak róbcie. Byleby tylko ta osoba czuła się dobrze. Zrozumcie, proszę. Bo jeżeli jesteście wredni, to ( mówię szczerze ) nie stajecie się fajni. Jeżeli was to zanudziło, to przykro mi, ale chciałam się chociaż troszeczkę wypowiedzieć.
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#33
01-07-2013, 22:29
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Powiem krótko- mówi się łatwo, ale zachowywanie się tak na co dzień jest cholernie trudne.
I założę się, że przynajmniej część z was nie wie o czym mówi.
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#34
01-07-2013, 22:59
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

No wiem. Czasami trudno jest wytrzymać. Tak, tak. Jak mówiłam: każdy jest inny. ( no, nawet dobrze bo świat byłby nuuudny ) ale czasami trzeba coś wymusić. Albo chociaż nawet nie komentować. ( chyba troszkę lepsze rozwiązanie )
Ale dobra! Już nic nie mówię, bo wszystkich tutaj nie znam ( chociaż trochę bym chciała xD ) więc już nic nie mówię.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#35
01-07-2013, 23:29
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Huhuhu. Nie jest ładnie, jak ktoś się zachowuje nie tak. W stosunku do innych. Nawet jak ktoś jest taką sierotką to powinno się go nauczyć życia, nie? Ale nie cały czas głaszcząc, ani też cały czas krytykując.
Ja osobiście zachowuje się czasem jak jakiś straszny dzieciak :3 I tak jestem dzieciakiem, no ale tak jeszcze bardziej xd I czasem się wkurzę, na kogoś, na coś, to wtedy nie krzyczę - tylko odsuwam się. Od ludzi. I właśnie czasem jest tak, że mam ochotę rzucić to wszystko gdzieś i zapomnieć - ale nie mogę . Bo jak to tak, zostawić wątek urwany? Poza tym, zakończyć bez słowa znajomość z Felką, Moronkiem i innymi? I jestem :3
Tutaj mówię właściwie tylko o forum, ale w prawdziwym życiu też tak robię. Zła ocena w szkole, pożarłam się ze znajomymi? Wtedy marzę o tym, by schować się z książką w moim łóżku na zawsze. Z przerwami na jedzenie. Jedzenie zawsze spoko. No i się nie da.
Tak tak - ten post nie ma ani rączek, ani nóżek, miast głowy ma kamień, nie czytać. Przeczytałeś/aś? Gratuluję. A teraz zapomnij. W ogóle co to jest, miejsce do dyskusji na temat czego?
A teraz idę robić pralinki.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#36
01-07-2013, 23:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Poza tym, zakończyć bez słowa znajomość z Felką

<3
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#37
02-07-2013, 00:04
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Samiya napisał(a):A teraz idę robić pralinki.


A mi też zrobisz? *__*

No tak. Życie nie jest bajką. Jak mówiłam, to tylko moje zdanie. Każdy patrzy na świat innymi oczami, a każdy swoje zdanie ma. No mówię, chociaż kapka. Chodzi o to że mnie ludzie zbytnio nie szanują ( chodzi mi bardziej o rówieśników ) to chciałam chociaż by inni ludzie z innych miast szanowali innych. Taka jestem... Aż za bardzo miła xD Gdy ktoś mnie obrazi, bądź dostanę złą ocenę ( albo zły humor ) to zaszywam się w swoim pokoju. Z czekoladą...stosem książek...w kącie przy łóżku... :P Uciec daleko.
Dobra, to wyżej najwyraźniej sensu nie ma. Hm.

Krótko : - Jeżeli masz coś wrednego do powiedzenia, przekształć to w taki sposób, by jakoś wytłumaczyć co myślisz, nie obrażając przy tym innych.

Dlaczego ja nigdy nie piszę zbytnio na temat?... Tego nie wie nikt.
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#38
02-07-2013, 12:36
Prawa autorskie: Rag

Tylko w tym momencie, mówiłam o moim pisaniu, a nie zachowaniu.
I nie, nie staram się zachowywać jak ktokolwiek na tym forum.
bAM.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#39
02-07-2013, 14:58
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Noia napisał(a):Kami nie zalatuje chamstwem. Twoje słowa- owszem.

.


Wącha się pod pachami i tu i ufcie.. z pewnością nje jes to wiejski ham >3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Noia
Konto zawieszone

Gatunek:Mon Płeć:Samica Wiek:4 lata 3m. Liczba postów:18 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 82

#40
02-07-2013, 15:52
Prawa autorskie: nie ma

Wiem, że mówiłaś o pisaniu. To bez znaczenia. Bo skoro już tak lubisz jak ktoś ci zwraca uwagę i próbujesz nie popełniać tych samych błędów w pisaniu, to i na innych płaszczyznach również mogłabyś spróbować.
I nie powiedziałam że starasz się zachowywać jak ktoś inny, podałam Kami dla przykładu, bo powiedzmy że Kami ma specyficzny sposób bycia xD

Wiem że nie zachowujesz się naturalnie, to czuć. I czasem to zachowanie mija się z byciem fajnym.
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#41
02-07-2013, 19:25
Prawa autorskie: Rag

Jej, ale nikt nie mowi o byciu fajnym, moze ja chce byc nie fajna i w ogole najgorsza na tym forum? :D
Nie wiem co ja chce sama, ale na razie chce skonczyc oglądac serial, ktory mi sie tnie :ooo
Noia
Konto zawieszone

Gatunek:Mon Płeć:Samica Wiek:4 lata 3m. Liczba postów:18 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 82

#42
02-07-2013, 19:29
Prawa autorskie: nie ma

Aha, to skoro chcesz być niefajna to masz moje wsparcie xD
Surreal
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:6,75 Liczba postów:23 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#43
02-07-2013, 21:48
Prawa autorskie: moje

Cytat:I założę się, że przynajmniej część z was nie wie o czym mówi.


Żółwik dla Kahawiana
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#44
02-07-2013, 23:32
Prawa autorskie: Rag

Okej! :D
Azkabeusz
Gość

 
#45
28-07-2013, 01:26
Prawa autorskie: Rag

Prozę zamknąć temat jako niepotrzebny zbiór offtopu. dziękuję.

Prosz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości