♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Roshiel Sevarothe
Gość

 
#61
08-01-2013, 14:12

Nie wiem czy wolno jest mi się wypowiedzieć (każdy może się wypowiedzieć, to jest wręcz wskazane :) lecz jako lew który chciał by być wręcz złotem obwieszony albowiem taka jego natura także się wypowiem. XD

Otóż zabieranie wszystkich ozdóbek na start to niezbyt miłe, jeśli ktoś chce mieć kolczyk, rodzinne znamię czy inną drobna rzecz zabraniania mu tego jest zwyczajnie nie ludzkie.

Ale fakt można ograniczyć do jednej ozdóbki. Co do samego kupowania tych rzeczy to trudno mi jeszcze stwierdzić z czego to wynika, z braku potrzeby, braku zainteresowania czy czegoś jeszcze innego.

Co do mojej postaci przykładowo jest tak skonstruowana że strasznie lubi błyskotki. Na innych forach nikt mi tego nigdy nie zabraniał i postać była nimi obwieszona jak choinka a mimo to ma to też jakiś swój urok jak ktoś lubi i robi to że tak to ujmę "ze smakiem".
Tak czy inaczej można ograniczyć do jednej ozdoby, zawsze to coś.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#62
14-01-2013, 17:33
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Dodam jedynie, że charakter sroki (wybaczcie za określenie, nie miałam na celu nikogo obrazić ^^) już jest pomysłem na postać, godnym pozwolenia posiadania takowej ozdóbki. Jeśli dodać jeszcze np. fakt, że gdy zgubi wisiorek wpada w szał, jest z natury skąpy do dzielenia się itd. To byłby dobry powód, dla którego ma mieć tą ozdóbkę - a nie, "bo po mamusi".

I sprawa stanęła w miejscu. Nie ma może na sali jednoznacznego głosu adminów?
Z ankiety w tym temacie wynika, że przeważają głosy pozytywne usunięciu. Zaś w drugiej większość jest przy dwóch ozdobach.

Dlatego proponuję rozwiązanie pośrednie. Jedna ozdoba, ale z pomysłem. Postać musi udowodnić czemu ma ozdobę. Nie, nie potrzeba wcale długo. Przykład mamy w poście wyżej - jak dla mnie, to idealne uzasadnienie, czemu ma mieć ozdobę. Krótko, zwięźle i na temat - a jednak, przedstawia problem i udowadnia, że bez ozdoby ta postać będzie po prostu goła i pusta, mówiąc bardzo prosto i skrótem myślowym.
Każda dodatkowa ozdoba - Rafiki się kłania.
Nieodpowiednia argumentacja (bo jest, ot tak)? Postać musi uzbierać opale i do Rafikiego.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#63
14-01-2013, 20:59
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Z podejmowaniem decyzji, poczekała bym do przejrzenia głosów, multikonta itp. sprawy ;3
Trzeba też jakoś skonfrontować to bo, niektórzy różnie oddali głosy, raz nie, raz tak, trzecia sprawa część podała sugestie które również trzeba wziąć pod uwagę.. trzecia sprawa że administracja jak zwykle zajmuje sie pierdołami, albo napoczyna kolejne problemy nim zamknęła poprzednie. ha ha ha :P

Zajebista organizacja... >D
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#64
14-01-2013, 21:15
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Powiem Ci Kami, że mogłabym pomóc, w końcu sama wystąpiłam z tymże problemem. Do multikont - to nie moja działka, zaś mogę przejrzeć propozycje, wyłapać zastrzeżenia, spisać w jednym miejscu itd. Niemniej, muszę wiedzieć, że to, co robię, ma sens, coś się zmieni i decyzja wyjdzie także ze strony administacji, która również wykaże zainteresowanie, a nie pozostanie w niebycie i pięknych postach - bo tak to mi czasu i chęci szkoda, które mogłabym przeznaczyć na coś innego, jak zwykłe pisanie na fabule. Słowem, nie będę sama z tym i ktoś (także z administacji) będzie się udzielał.

Wiem, co się dzieje i jaki spisek planujecie na forum (tak, TE posty są widoczne xP). I zacnie, że forum się rozwija, ale zwróciłabym też uwagę na ten dość istotny element gry (w teorii forum). To jednak jest rdzeń forum i trzeba się tym zająć raz, a porządnie.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#65
14-01-2013, 21:24
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Mnie raczej niepokoi fakt że te parę osubek z Adm. zabiera się za kilka rzeczy na raz.. nie podoba mi sie to.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#66
15-01-2013, 16:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:parę osubek z Adm.

Tzn. prawie wszyscy, bo teraz w adminowym jesteśmy ja, Yaal, Shet i Shun + beztytułowi - ty z Arto. ^^

Ja się już gubię w tym waszych pseudomądrych postach. Myślicie, że ktoś to weźmie do siebie, jeśli będziecie pisać takimi ogólnikami? KONKRETY PROSZĘ. Wolę usłyszeć, że 'Fel zakłada multum postaci, stado, a nie wyraziła konkretnej opinii o tym i o tym' albo że 'x nic pisze nic na taki a taki temat albo pisze niejasno'.

Ja już dawno tłumaczyłam - w kwestii ozdób jestem za JEDNĄ UZASADNIONĄ, czyli dokładnie to, o czym pisze Cynka. I nie wiem, nad czym się tu tak rozwodzić miesiącami. A w razie wątpliwości ozdoba będzie weryfikowana przed administrację - czyli tak, jak jest teraz.
I tak by było najrozsądniej - po prostu kompromis, bo, jak widać, demokratyczne rozwiązywanie tej sprawy niezbyt nam wychodzi.

Cyń, ozdoby są rdzeniem forum? Serio...?
Nie no, proszę was, tylko nie popadajcie w patos przy tak błahych sprawach, bo to brzmi po prostu śmiesznie.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#67
15-01-2013, 17:26
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Felija napisał(a):Cyń, ozdoby są rdzeniem forum? Serio...?
Nie no, proszę was, tylko nie popadajcie w patos przy tak błahych sprawach, bo to brzmi po prostu śmiesznie.


Ironię można odbić ironią, lecz nic mi na tym się nie zda. Dlatego też czemu tak powiedziałam - to już nie mi się zastanawiać, co kryje się pod słowami, które (poniekąd może słusznie, nie przeczę) zironizowałaś.
Powiem krótko - skoro sądzisz, że to dobry pomysł, więc słowa zamienić w czyny najwyższa pora. Mi również wydaje się, że to najlepsze rozwiązanie, które choć po części rozwiąże problem, pozostając "humanitarnym".
To właśnie trochę, hmmm... Powiem tak. Sprawy tutaj są rozważane i pozostaje nic, bo i tak mało co się zmienia, a jak się już zmieni, to po x czasie (duchy mają tak samo, temat jest, ten kto miał się wypowiedzieć, zrobił to i...?). Oczywiście, gdy już w ogóle pojawi się pomysł. Tak, wiadomo, każdy ma własne życie, szkołę itd. - ale to jest ten element, nad którym warto by było nieco popracować. Sprawniejsza organizacja to lepiej dla wszystkich. ;)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#68
15-01-2013, 17:44
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

No widzisz, każdy sie wypowiedział.. ale nikit z administracji niczego z tym nie zrobił X'D
O to mi chodzi "aha poznaliśmy wasze zdanie.." >D
Jedna ozdoba, podział, opis(co z czym i jak) i do tego kontrola rodzicielska w postaci czuwania nad wpisem w zapisie przez administrację.
Bosz czy ja nieadmin musz to robić? Ja mam o wiele ważniejsze rzeczy niż szkoła na głowie :P
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#69
15-01-2013, 17:56
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Problem w tym, że duchy to kwestia mocno dzieląca administrację.
Pozwolę sobie skopiować dwie opinie, które udało mi się uzyskać (pozostali milczą, bo najwyraźniej wolą, żeby ta sprawa pozostała w zawieszeniu, żeby nadal mogli ją interpretować, jak chcą):

Cytat:By rozmawiać ze stróżami zostało stworzone jeziorko. I wydaje mi się, że należałoby się tego trzymać. Stróże to NCPki userów, a nie konta.

Cytat:Z tymi duchami, NPC stróż powinien być tylko przy jeziorku. A zwykły duch GRACZ powinien móc objawiać się tylko krewnym, lub wybranym osobom i powinno to być w profilu ducha, albo/i miejsce które nawiedza.

Osoba 2 później jednak zmieniła zdanie i w temacie ogólnym wypowiedziała się zgoła odmiennie. xP


Skoro niewiele osób to interesuje, to przy najbliższej okazji zedytuję Regulamin/ABC wg tego, co dotychczas ustaliliśmy. W ogólnym temacie o duchach, sprawa przebiegła dość jednomyślnie i moja opinia też specjalnie od tego nie odbiega.

[ Dodano: 2013-01-15, 17:00 ]
Każdy się wypowiedział? Kami, lol, jakby taka była frekwencja na wyborach, to mógłby nami rządzić byle Mietek spod Bieronki. xp
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#70
15-01-2013, 18:10
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Tak Feliju każdy, bo w godzinach szczyty dawałam link, a jak ktos sie nie wypowiedział, to tak jakby oddał nieważny głos (czyli cokolwiek zrobicie mnie o zwisa)
Demokracja jest kul xD
Nie cieszysz sie że tylu userów pokłada w tobie zaufanie? Oddając własną opinię tobie? >3

Ok, ta ankieta wygląda mniej więcej tak:

Tak:7
Nie: 6
Nie wiem/ nie wydaje mi się: 4

Nie wiem czy 2 pozostałe osoby zagłosowały z jednego konta i napisały co im nie pasuje z drugiego, ale widzę tu tylko swój wpis i Roshiela.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#71
15-01-2013, 18:39
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Byłam przekonana, że mają to gdzieś, bo przyszli tu po fabułę/hejtowanie/sami nie wiedzą po co, ale twoja interpretacja też dobra. ^^

Czyli mamy takie pół na pół. Proponuję więc zostawić Rafikiego tak jak jest, tylko zrobić na niego nabór, może teraz ktoś się znajdzie. Bo bez osoby kierującej nim i tak nic nie zdziałamy.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#72
15-01-2013, 18:43
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Moszna zrobić nabór i wkręcić go do fabuły.
Co do ozdób dogadajmy to w adminowym, zebrałam dane z ankiety, opracujmy co najlepsze nam wyjdzie, kompromis ;p
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#73
20-01-2013, 13:38
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Ja mogłabym pokierować Rafikim. Jestem jedynie pomocniczym MG, takim awaryjnym, a nie zawsze piszę Mi na bieżąco.

Od razu jednak powiem - nie spychajcie tego na jedną osobę, bo nie da rady. Ze trzy są potrzebne.
I pytanie takie - Rafiki jako postać specjalna przebywa w jednym miejscu, czy więcej (myślę tu o dwóch, max 3)?
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości