♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Selene
Gość

 
#16
11-11-2012, 12:50

Pozwoliłam sobie zrobić taki mały spis, kto co ma. Spisałam tylko osoby z kolorkiem .x.

Mogu - kolczyki
Demi - malunek, kolczyk
Khayaal - malunek
Oxena - bransoletka
Rosalie - piórko
Hofu - piórko
Matumaini - rzemyk
Reese - szafir
Sheloth - koraliki
Uzoefu - bandaże z liści.
Athari - dużo złota.
Selene - czaszka, malunki.
Nathaniel - koraliki
Vinity - kolczyk
Peugeot - malunek
Noel - malunek
Imani - malunek?
Shaera - piórko
Hekima - naszyjnik
Visual - koraliki
LuraBBL - "klips od matki"
Xavier - kamyk
Mino Eive - bandaż
Numer 2 - chusta
Aim - kolczyki?
Ate - Medalion, Kolczyki, bordowa chustka, pierścienie na palcach, białe rękawiczki
Kaiser - bandaże
Shiko - kolczyk
Audrey - kolczyki
Frey - malunek
Mirra - naszyjnik
Shira - chustka, koraliki
Akilian - kamyk, malunek
Yennefer - naszyjnik, kolczyki
Duma - pomalowane pazury
Kovasa - malunek
Shahaz - bandaż
Ingo - malunek
Shayen - piórko
Ce'an - naszyjnik
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#17
11-11-2012, 12:59
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ja na podstawie wszystkich zgłoszeń sporządziłem pełną listę postaci, które wedle właściciela mają jakąś ozdobę.

Matumaini
Demi
Kahetel
Shayen
Khayaal
Ce'an
Gin
Oxena
Ajris
Yennefer
Duma
Kovasa
Nazeatu Shahaz
Ingo
Uzoefu
Hofu
Vinity
Kaiser
Athair
Shiko
Mino Eive
Audrey
Rosalie
Mirra
Akilian
Bjorn
Kew
Mwezi
Nathaniel
Vendetta
Reese
Selene
Nahuel
Rinviel
Noel
Imani
Dart
Miyuki
Noir
Shaera
Hekima
Visual
Xavier
Numer 2
Ate

Niektórzy już zapewne nie grają czy mają zawieszone konta, ale posiadają zatwierdzone postacie, które wliczają sie do ogólnej puli użytkowników.
Czyli podsumowując jest ich 46
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#18
11-11-2012, 13:36
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Z tego, co widać na listach można wysunąć jeden wniosek. Postać ma zwykle po jednej ozdobie. Jeśli zniwelujemy ilość do jednej na start, to nic nie zmieni.

Dlatego jestem za całkowitym zniesieniem.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#19
11-11-2012, 14:02
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

W sumie ja się z tym zgodzę ... tyle, że nie powinno to dotknąć starych użytkowników, gdyż prawo nie działa wstecz.

Trzeba by też dokładnie rozpisać co ma ile kosztować u Rafikiego aby potem nie było czegoś takiego ...on dał tylko pięć opali za piórko a ja za rzemyk ze skóry z antylopy muszę dać 10 opali. ,, To na pewno kolega usera prowadzącego Rafikiego''.

Ja bym proponował coś takiego

*ozdoby które R(afiki) może zebrać czyli np piórka, coś z kory drzewa czy barwniki z owoców po 10 opali.

*te które trzeba zebrać z ciał zwierząt żywych - 20 opali, martwych (które trzeba zabić) 30 opali (jedna rzecz od jednego zwierzęcia)

* wszelkie złożone rzeczy typu naszyjnik z rzemyka ze skóry + ząb, do tego to razem 60 opali (bo skóra i ząb od martwego zwierza) a np naszyjnik z rzemyka z kory drzewa i ząb to razem 40 opali

*wszelkie rzeczy z metalu lub innego stopu 80 opali od sztuki (kolczyki itp)

*kamienie szlachetne itp - do zdobycia na wyprawach z MG

I tak ...to można kupić, ale np samemu na polowaniu można zabić zwierzę i zabrać mu wtedy dwie rzeczy. Czyli np zabijemy małpę, to możemy zabrać np jeden ząb, skrawek skóry, lub dwa zęby itp. Z tyn idziemy do Rafikiego i on za 25 opali robi nam z tego co chcemy.

Co do wypraw to po prostu akcja z MG, który decyduje o tym jak idzie nam poszukiwanie jakiegoś cennego kamyka itp

To tylko taki szkic i pokazanie jak mogłoby to wyglądać. :)
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
11-11-2012, 14:29
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

A nie lepiej rozdawać więcej opali, żeby były dopasowane do cennika?
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#21
11-11-2012, 18:13
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

By się przydało ;D ale nie traktuj mojego powyższego posta jako cennik ;D bo ja dałem tylko taki przykład. Jednak jeśli się wam podoba to mogę opracować cały cennik :).
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#22
11-11-2012, 19:45
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mnie się podoba, jak dla mnie możesz zrobić cennik :3
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#23
11-11-2012, 21:05
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

To aby dostosować cennik do obecnego skąpstwa w dziedzinie opali przedstawiam następujący projekt.

* U Rafikiego jedna ingrediencja od jednego zwierza.
* Ze zwierzaka żywego może być np kępka futra, wąs itp ...wszystko co może żywe zwierze dać Rafikiemu bez szkody dla siebie.
*Sami na polowaniu mamy prawo zabrać dwie sztuki jakieś ingrediencji, lub po jednej sztuce różnych ingrediencji.
*Nie możemy sami czegoś tworzyć, obróbką zajmuje się tylko Rafiki.
*Kamienie szlachetne zbiera się na wyprawach pod nadzorem MG, można maksymalnie na jednej znaleźć 5 gramów danego kruszcu, a do uzyskania pełnego kamienia należy zebrać ich 20 gram.
Na wyprawę można pójść raz w tygodniu. (Sprawi to że będzie to towar luksusowy)
*Jeśli chcemy by np nasz naszyjnik z zęba krokodyla przyozdobiła nitka srebra itp to płacimy połowę ceny rzeczy zrobionej z danego stopu (czyli 15 opali)

Cennik

*Obróbka z zebranych składników - jednego - 4 opale, dwóch - 6 opali, trzy i więcej - 10 opali
*Wszelkie rzeczy jakie Rafiki może sam zebrać (np piórka, barwniki z owoców itp) - 8 opali
*Rzeczy zrobione z ingrediencji od żywego zwierza - 15 opali, martwego - 20 opali
*Rzeczy zrobione ze stopów (metalu, miedzi itp) - 30 opali
*Rzeczy zrobione ze zdobytych kamieni szlachetnych - 50 opali



Co do ilości dawanych użytkownikom opali to proponuje by ich liczba równała się stopniu ich zaangażowania w życie forum. Jeśli ktoś ma mało nieobecności, pisze regularnie i robi to dobrze, powinien dostać te 5 opali na miesiąc. Natomiast osoby średnio zaangażowane, które często opóźniają wątki - 3 opale, osoby wypowiadające się ,,raz na ruski rok'' - 1 opal, nieaktywne oczywiście ...0
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Asuan
Gość

 
#24
11-11-2012, 21:17
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ale fajnie, wreszcie mogłaym sobie na coś nazbierać ;3
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#25
11-11-2012, 21:18
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

dejcie do tego jeszcze zioła
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#26
11-11-2012, 22:01
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

I leki antykoncepcyjne, oraz kondomy i fajki, czy jakąś flaszeczke/ piersióweczkę z wódzią, o kartach z pokemonami nie zapominając.. lol.

Nie przesadzacie wy trochę? Aby? Poleciła bym aby tego nie komplikować nadto, gramy, kilogramy, a może jeszcze Rafiki zajmie się próbą szlachetności i obróbką diamentów w brylant niczym prawdziwy jubiler?? :P

Prawda jest taka że gracze są leniwi i nie chce im się chodzić na polowania, ani brać udziału w akcjach, a za samo pisanie postów opali nie będzie, nad tym już głosowaliśmy i pomysł odpadł.

Druga sprawa że nasi MG tez się obijają troszku i rzadko rozdają opale w ogóle, jakby bali się ich rozdawania ;3


Jest też cennik dość ogólny. O tu:

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=37

A co do zdobywania przez graczy przedmiotów potrzebnych do stworzenia danej ozdoby, można to nawet dodać. Ale na początek odradzam coś zbyt skomplikowanego, gdy z czasem pomysł zostanie podchwycony ( przez graczy i osobę rzetelnie prowadzącą sklepik) można go rozwinąć.
Mierzmy zamiary na możliwości kochani ;3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#27
11-11-2012, 22:53
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

I.
Cytat:Z tego, co widać na listach można wysunąć jeden wniosek. Postać ma zwykle po jednej ozdobie. Jeśli zniwelujemy ilość do jednej na start, to nic nie zmieni.

Dlatego jestem za całkowitym zniesieniem.


Co w związku z tym?

II.
Co do cennika. Wydaje mi się, że rozpaćkanie tego na mniejsze części nie ma wielkiego sensu. Prosta zasada. Cennik jest na forum, zostawiłabym go, jeśli jakaś podwyżka, to naprawdę drobna. W końcu, to nie chodzi tez o to, aby postać pół roku chodziła bez jakiegoś rzemyka i łapała opale. Przy czym, proponuję prostą zasadę. Jeśli postać przyniesie ze sobą materiały - jakieś piórka, kamyki, kawałki kory itd. to może przysługiwać jej 20%-40% (lub nawet do 50% przy jakiś bardziej skomplikowanych) zniżki (to sobie ustalicie sami, ale dobrze by było, by to była stała kwota, a nie zaniżała jakoś makabrycznie przy tych mniejszych opalach, że nagle wyjdzie, że na piórko na sznureczku 2 opale, ale by też stosownie obniżała wysokie ceny, uzbierać 100 opali to naprawdę trzeba ogromnie dużo czasu). Po prostu, Rafiki musi się mniej nachodzić, a i postać szybciej dostanie ten swój naszyjniczek.
Oczywiście, nie zawsze można to zastosować, bo o ile parę piórek czy parę gałązek, z których można zrobić rzemyki można bez większego problemu zdobyć, o tyle farb na malunki czy paciorków i gumek do włosów już nie.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Vinity
Gość

 
#28
11-11-2012, 23:22
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Ceny w cenniku nie są makabrycznie wysokie i w zasadzie są zależne od wyceny MG co pewno będzie omawiane na bieżąco, w odpowiednim temaciku (żeby nie było ze jedna osoba decyduje i jest stronnicza) ;3

a co do tego:
Cytat:Z tego, co widać na listach można wysunąć jeden wniosek. Postać ma zwykle po jednej ozdobie. Jeśli zniwelujemy ilość do jednej na start, to nic nie zmieni.

Dlatego jestem za całkowitym zniesieniem.

W sprawie 2 ozdób przy zakładaniu postaci, raczej nie będzie zmian. Najwyżej jakby kogoś poniosło, to Administrator akceptujący zgłoszenie zwróci delikwentowi uwagę.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#29
12-11-2012, 17:00
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Dlatego też sądzę, że ceny nie powinny ulec zmianom. Nie są one wysokie, a nie chodzi mi właśnie o to, aby na siłę jakaś postać pół roku chodziła bez naszyjnika, bo nie ma opali. Nie. To wręcz może odrzucić nowych, zamiast przynieść oczekiwany skutek.

Musiałam kończyć wczoraj, choć posta nie skończyłam. Trzecią rzeczą jest rozdawanie opali. Naturalnie, za pisanie postów nie powinny być one rozdawane, gdyż wtedy to mija się nieco z celem. Piszemy dla własnej przyjemności, a nie dla jakiś paru połyskujących kamyczków. To mniej więcej coś takiego, jak rozdawanie punktów statystyk za pisanie (z tym, że to już overpower będzie na maxa, ale coś w ten deseń ^^"). Nie, nie nie i jeszcze raz nie.
Zaś sądzę, że powinny zostać zwiększone okazje, z jakich rozdajemy opale. Najbliższa będzie za parę dni. 21 listopada na świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Może by to wykorzystać? :)
Ogółem, można raz na jakiś czas zrobić typowo forumowe święto, co też będzie okazją do rozdania opali. Przykład wzięty z sufitu - Dzień Nowego Użytkownika (czyli tych do pół roku od daty zarejestrowania ^^).

Myślałam nad tym, by postać mogłaby mieć możliwość raz na miesiąc wyruszenia na wyprawę, podczas której będzie mógł znaleźć opal. Nie będzie jednak to aż takie łatwe, że hop, siup i nagle na środku drogi błyska sobie parę kamyczków. Będzie miała do wykonania jakieś zadanie. Może to być zagadka, coś do zrobienia... Nie wiem. Coś w tym stylu.
Jeśli je spełni, dostaje parę opali (nie wiem do ilu, ale sądzę że minimalnie pięć, maksymalnie dziesięć). To głównie z myślą o ambitniejszych użytkownikach, którzy chcą mieć jakąś bardziej bogatą ozdobę. Wielki event mamy tylko jeden (rocznica założenia forum) - to jest jedyne źródło zdobycia większej ilości opali. Święta też są tylko raz w roku, i mamy (przy obecnej liczbie użytkowników 204 wraz z regulaminami) 2,4% szansy na to, że padnie na nas. To dosyć niewiele, a nawet jak padnie, dostaniemy te dwa kamyki. Owszem, okazji do rozdawania opali jest parę, ale są oddzielone przerwami, a z cytatów również zbierać tak po opaliku do 40 się zejdzie jak diabli.

Ciekawi mnie zaś zdanie tych, którzy tutaj zagłosowali na nie. Dotychczas wypowiedziała się jedna osoba - Saber. A pozostała trójeczka. Wypowiedzcie się, proszę. Wasze zdanie również może wnieść coś ciekawego do dyskusji.

Kami powiedziała, że jest przeciwna zabieraniu możliwości posiadaniu dwóch ozdób na start. Jak sądzę, spowodowane jest to właśnie tymi powodami, jakie podała Saber. Poza tym, może też nieco zniechęcać nowych (ale nie musi).
Tylko proszę, Kami, drobna uwaga. Nie ustanawiaj wszystkiego z góry, że zmian nie będzie. Nikt z nas nie wie, czy będą. Jesteś przeciwna - naturalnie, akceptuję to i rozumiem doskonale, dlaczego tak sądzisz. Nawet się cieszę z tego, z osobą o przeciwnym zdaniu o wiele łatwiej jest znaleźć ten złoty środek. :)
Ale nie znaczy to, że pomysł jest przekreślony jednym "veto" - a taki wydźwięk mają Twoje słowa. Przynajmniej ja to tak odebrałam - choć możliwe, że w błędny sposób. To tylko słowa, ze słów ciężko wyłapać niekiedy prawdziwy dźwięk zdania. Jeśli się pomyliłam, przepraszam za błąd. :)

Zaś prośba do reszty. Czekam na Wasze opinie co do tej sprawy (ozdóbki na start). Ciekawi mnie zarówno zdanie tych "za", jak i "przeciw". Najlepiej z argumentami.

A co do objęcia przede mnie małpiszona - w obecnej chwili nie. Nie mam za bardzo czasu na aktywną działalność, nawet jeśli teraz jestem, za trzy tygodnie mogę wchodzić połowicznie, a ponadto inne obowiązki. A jednak każda robota wymaga uwagi i przyłożenia się, zamiast lecenia po łepkach. Paru srok za ogon się nie łapie. ;)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#30
13-11-2012, 01:36
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Cytat:Najbliższa będzie za parę dni. 21 listopada na świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Może by to wykorzystać? :)
Ogółem, można raz na jakiś czas zrobić typowo forumowe święto, co też będzie okazją do rozdania opali. Przykład wzięty z sufitu - Dzień Nowego Użytkownika (czyli tych do pół roku od daty zarejestrowania ^^).


Ogólnie mamy w Administracji kilka świąt, ale nie szkodzi dobrać kilku jeszcze gdzie losowe bonusy opali są większe, albo dostaje je więcej osób niż jedna.
Opale są przyznawane na fabule, więc gdyby tak jednego dnia wszyscy mieli je dostać.. byłaby lekka kaszana.

Cytat:Myślałam nad tym, by postać mogłaby mieć możliwość raz na miesiąc wyruszenia na wyprawę, podczas której będzie mógł znaleźć opal.


Więcej nam MG trzeba, no i w zasadzie na polowaniach tez opale idzie zdobyć, a to takie wyprawy poniekąd.

Cytat:Kami powiedziała, że jest przeciwna zabieraniu możliwości posiadaniu dwóch ozdób na start. Jak sądzę, spowodowane jest to właśnie tymi powodami, jakie podała Saber. Poza tym, może też nieco zniechęcać nowych (ale nie musi).
Tylko proszę, Kami, drobna uwaga. Nie ustanawiaj wszystkiego z góry, że zmian nie będzie. Nikt z nas nie wie, czy będą. Jesteś przeciwna - naturalnie, akceptuję to i rozumiem doskonale, dlaczego tak sądzisz. Nawet się cieszę z tego, z osobą o przeciwnym zdaniu o wiele łatwiej jest znaleźć ten złoty środek. :)
Ale nie znaczy to, że pomysł jest przekreślony jednym "veto" - a taki wydźwięk mają Twoje słowa. Przynajmniej ja to tak odebrałam - choć możliwe, że w błędny sposób. To tylko słowa, ze słów ciężko wyłapać niekiedy prawdziwy dźwięk zdania. Jeśli się pomyliłam, przepraszam za błąd. :)


Nowych, nowych również zniechęci fakt że nie mogą przyjść z swoimi ozdobami i okroimy im ową możliwość, 2 ozdobniki to naprawdę mało, ale nie aż tak mało.
Poza tym liczbę tę wybraliśmy po bardzo długich naradach w administracji, jako kompromis by zadowolić jakoś obie strony, te chcące ozdób i te które się brzydzą nimi, bo jak to lew może mieć ozdobę lol... sorry, ale jakoś nadal mnie to bawi w perspektywie tematyki forum, gdzie lwy są szare, czarne, brązowe, gadają, są pedałami, monogamistami, w stadach z więcej niż jednym/ dwoma samcami+ tolerują tam inne gatunki itd. :D
Fikcja literacka. Skoro Rafiki może mieć swoja laskę, postać usera może mieć kolczyk, byle nie w sutkach.. XD

I to nie jest moje widzimisię.. raczej kwestia tego że ja wiem jak zwykle coś więcej, jaka ja zUa i przebiegła- niedobra Kami, przygotowała się do obrony czitując ;3

No i tak między nami, na razie dyskusja dotyczyła samego Rafikiego w zasadzie i spisania kto ozdoby ma, a nie liczby ozdób na start i czy jest to złe ich zdaniem, tak konkretnie to nikt zbytnio stanowiska nie zajął, jakoś argumentując swoje racje. No i wypowiedz Feliji gdzie MOŻE głębokie jes i szerokie, oraz wypowiedz Eenu że jeden to w zasadzie tak samo jak dwa.. to raczej gdzieś pośrodku, a nie na za czy przeciw. Więc Mogu(?) i Duma, oraz Ragnar + Ty.. to niewiele.
Do tego trzeba zrobić najlepiej osobną ankietę i zainteresować nią szersze grono niż 5 osób na kżysz XD.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości