♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shun
Gość

 
#46
19-11-2012, 10:12

Najlepiej usuńcie wszystko, wszczepcie lwom elektroniczne mózgi, żeby każdy myślał tak samo i wtedy będziecie wszyscy zadowoleni, bo nie będzie wyjątków od prostej reguły: nie bądź inny.

chcieliście, żeby każdy był samodzielny, żeby gra się nie nudziła, rozpierdoliliście stada, wprowadzaliście, wyprowadzaliście, wprowadzaliście rangi specjalne, bawiliście się z rafikim, ograniczaliście wygląd, poprzestawialiście staty. I TO DLA WAS WSZYSTKO JEST TERAZ ZŁE W KAŻDYM TEMACIE.


A ja się kurwa zastanawiam gdzie w tym wszystkim jest sens.
Destiny
Gość

 
#47
19-11-2012, 16:52

Zgodzę się z Shun.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#48
19-11-2012, 17:02
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Shun napisał(a):Najlepiej usuńcie wszystko, wszczepcie lwom elektroniczne mózgi, żeby każdy myślał tak samo i wtedy będziecie wszyscy zadowoleni, bo nie będzie wyjątków od prostej reguły: nie bądź inny.

chcieliście, żeby każdy był samodzielny, żeby gra się nie nudziła, rozpierdoliliście stada, wprowadzaliście, wyprowadzaliście, wprowadzaliście rangi specjalne, bawiliście się z rafikim, ograniczaliście wygląd, poprzestawialiście staty. I TO DLA WAS WSZYSTKO JEST TERAZ ZŁE W KAŻDYM TEMACIE.


A ja się kurwa zastanawiam gdzie w tym wszystkim jest sens.


nie rozumię ;_;
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#49
19-11-2012, 17:12
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Spokojnie, Shun. Twoje kurwy nic nie dadzą. Co najwyżej, wpłyną negatywnie na to wszystko. Jeśli chcesz coś powiedzieć, proszę, daj jakiś konkret, coby zrobić. Bo teraz to jest takie narzekanie. Choć sądząc (to jedynie moja hipoteza) po Twym poście wolałabyś usunąć Rafikiego.
Zwróć uwagę, że mnie od licha i ho ho nie było na forum. Skąd mogę wiedzieć, co się działo? Może co nieco kojarzę, ale to jest jedynie ciupci wierzchołek góry lodowej. Po prostu, w wyniku wybuchu tej afery z eventami, cała postać Rafikiego rzuciła mi się w oczy. Więc piszę, co jest niedopracowane. Większość userów tego nie ma odwagi zrobić, lub im się po prostu nie chce. Nawet wypowiadać im się nie chce, choć temat istnieje. Da? Da.

A teraz pytanie co do ziół. Kto będzie z tego korzystać? Tak naprawdę, to może się jedynie przydać medykom/znachorom. Oni będą wiedzieli, jak zrobić z tego pożytek. Randomowy lew nie wie, do czego służy dana roślina, a tą niewiedzę można przypłacić nawet śmiercią. To chyba oczywiste. Rafiki wpierw musiałby zająć się takowym lwem. Owszem, Rafiki mógłby również uleczać. Ale... Czy to nie wyklucza sensu istnienia medyków stadnych, względnie znachorów? Obawiam się, że wtedy byłyby takie kwiatki, że lwy chodziłyby do Rafikiego, by nie zużywać zapasów stadnych. Tak, wiem, że opłatą są opale. Ale mimo wszystko.

Ogółem, mam wątpliwości, czy Rafiki sprawdzi się jako sklepikarz. Naprawdę, tu trzeba czegoś nie mieć, by kupić. Słowem - jak już mówiłam, na start nie mieć ozdóbek. Ewentualnie mieć takie, które lew może sam wykonać (malunki). Inne kupić.
Gdy już coś masz, po co Ci kupować?

Ostatnio wpadłam na pewien pomysł. Jest on powiązany z duchami (swoją drogą, ich sprawa nadal chyba jest nierozstrzygnięta). Bazując na Królu Lwie - Rafiki mógł rozmawiać ze zmarłymi. Zauważcie, że wszelakie momenty, gdzie pojawiają się choć elementy interakcji z duchami (na przykład, podczas prezentacji Kiary wiatr z pyłkami) zawsze tam jest Rafiki. W II części, podczas prezentacji Kiary, to on "przywołuje" zwierzęta, a także dusze zmarłych. Czemu by tego faktu nie wykorzystać? Rafiki mógłby być takim łącznikiem, który pozwala na rozmowy z duchami.W końcu, jest szamanem, a do zadań szamana należą rytualne obrzędy itd.
Ale, gdyby to polegało tylko na rozmowie z duchami, Rafiki również byłby nieużywany. Sądzę, że on... Mógłby po prostu chodzić w fabule. Przede wszystkim, wyłapywać smutne, zdołowane i zniechęcone zwierzęta, by pocieszyć ich radą i (nie)zrozumiałą sentencją. Dobrze by tutaj było, by nie ograniczało go jednym miejscem, a by mógł być... W trzech? Coś koło tego. By nie przesadzić, ale też by nie był w jednym temacie. A to czemu? Po prostu, raz, będzie bardziej aktywny, dwa, istnieje większa szansa, że napotkamy go w fabule, trzy... Blokujący user nie będzie zbytnio problemem, gdy nie chcemy stracić wątku.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#50
19-11-2012, 17:25
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Shun, jeśli uważasz, że żeby postać na forum rpg była samodzielna/oryginalna to musi mieć pierdolnik w postaci kolczyka czy innego piórka wszczepionego w dupę, to masz bardzo ciekawe podejście. Rzeczywiście byłoby w cholerę ciekawiej, jakby każdy łaził obwieszony amulecikami, kolczyczkami, ze świecącymi w ciemnościach wzorkami zajebistości.

Miyuki, zauważ, że nie wszyscy należą do jakichś stad i mają możliwość korzystania z usług tychże medyków- Rafiki mógłby sprzedawać zioła i pomagać samotnikom w leczeniu ran.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#51
19-11-2012, 17:34
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Ragnar napisał(a):Miyuki, zauważ, że nie wszyscy należą do jakichś stad i mają możliwość korzystania z usług tychże medyków- Rafiki mógłby sprzedawać zioła i pomagać samotnikom w leczeniu ran.


Mógłby. Kiedyś Rafiki na moim własnym PBF był taką jakby postacią, która leczy bez względu na stado itd. Z tym, że to rozwiązanie było ździebka bez sensu, bo przylazła Ci taka królowa Złych (autentycznie tak było :D), nie dość, że warczy od diabła, to jeszcze zioła stadne zostawione dla Złych, a z nieograniczonych zapasów małpy się czerpie.
Tak, myślę, że pomysł z samymi samotnikami nie jest najgłupszy. Pokazuje to ostatnia sytuacja z Alainą, gdzie Mogu po całym forum latał i szukał medyka.

Ogółem, bo pewnie nie uwzględniłam tego w poprzednim poście. Rafiki nadal mógłby mieć ten swój sklepik, ale niech nie będzie on jego główną domeną - no chyba, że sytuacja prawda ozdób się zmieni.

A, tak na marginesie, przydałoby się, gdyby właśnie ten Rafiki byłby postacią dla wszystkich MG. Nie każdy musi z niego korzystać, ale powinien znać hasło, jak konto Mistrza Gry. Jak znam życie, zaraz pewnie poleci "osób nie ma". Więc proponuję coś takiego.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Shun
Gość

 
#52
19-11-2012, 22:24
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Cytat:Shun, jeśli uważasz, że żeby postać na forum rpg była samodzielna/oryginalna to musi mieć pierdolnik w postaci kolczyka czy innego piórka wszczepionego w dupę, to masz bardzo ciekawe podejście. Rzeczywiście byłoby w cholerę ciekawiej, jakby każdy łaził obwieszony amulecikami, kolczyczkami, ze świecącymi w ciemnościach wzorkami zajebistości.



Kiedyś to kurfa było fajnie [kami ciebię nie było i wiekszości z was] niek sie kurfa nie czepiał, że ktoś ma jakiś inny kolor sierści, że ktoś ma kurde jednego małego kolczyka [czy tu kurfa wszyscy mają jakieś duperele, bo ja osoiście uważam, ze jak ktoś coś ma to jest to rzadkosć ] że kurfa jak lew spadal z rangi to mu nagle staty spadały. Nagle kurfa ktoś przylazł i się zaczeliscie czepiać i filozofować, bo jedna durna bajka odbiegała od rzeczywistościu a forum odbiega od bajki. Nie wiem po co cała ta afera z Rafikim, jego w samej bajce było nie wiele do opisania, ot chodzacy włoczega i wielki filozof, ktory najwyraźniej lubil pomagac rodzinie królewskiej w zamian za schronienie przed stadem zza rzeki i innymi paskudztwami, bo na lwiej ziemi kazdy byl chroniony. NIKT KURFA NIE WSPOMINAL O TYM, ZE MOGL SIE ZAJOMWAC CZYMS INNYM. Czy ktos na forum sobie nie moze dodac dla niego jakiejs jebanej funkci, chociazby robienia tych pierdolonych ozdob, bo kurfa ktos sie czepil, ze lwy cos takiego maja z dupy i trzeba bylo na to jakies sensowne wytulaczenie wynalezc? I kurfa PO CO KTOS TO WYLYSLIL? zEBY SIE TERAZ KURFA CZEPIAC ZE ON ISTNIEJE? WEZCIE SIE KURFA W KONCU ZASTANOWCIE CZEGO CHCECIE A NIE PIERDOLICIE ZE JEST ZLY, CZEMU TEGO NIE POWIEDZIELISCIE OD RAZU PO WPROWADZENIU?

Wymieńcie jeszcze sto innych pierdół czmeu to wszystko jest złe i nie dobre, bo nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości albo w bajce, zastanowcie sie co chcecie, a nie pierdolicie ze albo jest nudno na forum, albo jest czegos za dużo i trzeba to usunąć. Najpierw kupa roboty by zadowolić userów, a potem kurfa dwa razy tyle, by to usunac bo cos sie komus nie podoba.

Koniec.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#53
19-11-2012, 22:34
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Osobiście to zacznę od tego że Shun.. nie denerwuj się ty i nie rzucaj kumpoom od tego ja jestę.
A druga sprawa.. masz racje, ja nie wiem czego my w końcu chcemy od tego KL.
Znowu narasta nam góra zasad potrzebnych jak w koziej pupi koszula...
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#54
19-11-2012, 22:35
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Mówiłam Ci już, Shun. Podaj konkrety, co według Ciebie powinno się zrobić, a nie lejesz wodę bez większego sensu i narzekasz. KONKRETY. Lanie wody nie pomoże.

Po drugie - tak, nie ja jedna wiem o tym, że KL nie ma określonego celu, i dlatego jest... Takie, jakie jest. Jej, ktoś to w końcu zauważył.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#55
19-11-2012, 22:39
Prawa autorskie: Malaika4

Cytat:A teraz pytanie co do ziół. Kto będzie z tego korzystać? Tak naprawdę, to może się jedynie przydać medykom/znachorom. Oni będą wiedzieli, jak zrobić z tego pożytek.

No ale tutaj zawsze mamy więcej o tych medyków/znachorów, nie?
To, że będzie z nich korzystała jedynie garsta lwów, nie znaczy, że nie możemy tego wprowadzić, zawsze do przodu, o te pare osób.


No i popieram Cynkę. Rafiki niech też łazi po tej krainie, udziela się fabularnie, towarzyszy lz w obrzędach, "chrzci" lwiątka, czy te nowe w stadzie czy te nowo narodzone. Fajny koncept. Ale to co ja mam do powiedzenia uwzględniła Cyń.

[ Dodano: 2012-11-19, 21:42 ]
Gaaaaah &.&

Się nie wbiłam.


Ej właśnie, coś mnie zaciekawiło:
Cytat:że kurfa jak lew spadal z rangi to mu nagle staty spadały.

Wiem że może nie od tego ten temat ale to można by było fajnie dopracować :D
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#56
21-11-2012, 00:04
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

wszyscy zignorowali moją kontrpropozycję ;_; będę płakać.

Rafiki jest "ogólno"dostępny, każdy admin ma do niego hasełko.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Bagera
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:1 rok Liczba postów:92 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 34
Zręczność: 48
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#57
26-11-2012, 11:16
Prawa autorskie: esava/ ja/ Disney

Khayaal napisał(a):long story short: a nie możemy po prostu usunąć Rafikiego?

tak, wtedy opale musiałyby iść na coś innego, ale to się wymyśli.


to? Bo to gupoty som jakieś ;p
[Obrazek: subjd.png]
Tell me the story, tell me the legend  
Tell me the tales of war  
Tell me just one time,What it was like before  
Bring me the feeling, right in that moment  
When a heart for battle cries  
Find me the treasure where the legend lies.If I were a noble ancient knight  
I'd stand by jour side to rule and fight  
It will always feel the same  
When I call out your name.  
Ninja survive, in dreams I walk by your side  
Ninja survive, with you there's no need to hide.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#58
26-11-2012, 13:25
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wcale nieprawda. Jesli cos sprawia klopoty, a sie tego nie uzywa, jesli uzywanie tego wymagaloby wprowadzenia kilku nowych zmian, co do ktorych nie ma wzglednie ogolnej zgody, jesli nie wiadomo, kto mialby potem dany element animowac - to po cholere nam on tak w ogole?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#59
26-11-2012, 16:51
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Bo może wreszcie ktos poczuje powołanie XD
Wgl zrobie ankiete zaraz na temat ozdób i ruszymy dalej z tym tematem.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Shun
Gość

 
#60
07-01-2013, 22:44
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Czemu wymieniłeś dwie moje postaci? D:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości